Tasarım Zirvesi Bursa – 28-31 Mayıs

635640044115742880

 

Ev&Stil fuarı ile eş zamanlı gerçekleştirilecek olan Tasarım Zirvesi, gerek içeriği gerekse de davet edilen konuklarıyla, ülkemizin tasarım ve inovasyon vizyonuna katkıda bulunmayı hedefliyor.
Ev modasında son trendler, profesyonel tasarımcılardan ev dekorasyonu hakkında öneriler, dünyaca ünlü tasarımcılar, firmaların ürünlerin ile kombine edilmiş trend alanları bu zirvenin buluşma noktalarından sadece birkaçı…

Zirve, biyoloji biliminin sunduğu teknolojik olanaklarla geliştirilen malzemelerin tasarım, sanat ve mimarı alanlarında kullanımını örenkleyen BioDesign sergisinin yanı sıra profesyoneller için workshop ve sertifika programları ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip.

Tasarım ve inovasyon vizyonu ile geleceğini inşa eden gençler için düzenlenen sertifika programları ve alanlarında uzman katılımcılarla eğitim ve tecrübe paylaşımları imkanı yaratılırken, genç tasarımcılar platformu kapsamında tasarım lisans final projelerini görmek de mümkün…

Canlı performanslar, unutulmaya yüz tutmuş zanaat dallarının, aslında tasarımın beslendiği özgün kaynaklardan biri olmasına dikkat çekiyor.

 

Bursa’da bu tarz etkinlikler gördükçe daha çok sevmeye başlıyorum Bursa’yı. Kişisel düşüncem Bursa önümüzdeki dönemlerde tasarım üssü olacak.

 

Detaylı bilgi ve konuşmacılar için: http://inovasyonvetasarimbulusmalari.com