Tasarımın İstanbul Design Week’te Sergilensin İster misin?

 

abc

ATÖLYE İstanbul, tasarım camiasını 29,30 Kasım ve 1 Aralık tarihlerinde İstanbul Design Week kapsamında buluşturuyor. Tasarım sürecinde yaratıcığılın önündeki engelleri tespit etmek için doğru cevapları değil, doğru soruları arayan ATÖLYE, akademisyenleri, öğrencileri ve profesyonelleri, üç farklı oturuma davet ediyor. Ortaya çıkan sonuçlar,1 Aralık günü düzenlenecek olan basın toplantısında paylaşılıyor.

Üniversite Öğrencileri

29 Kasım Cuma/ 14.00- 16.00

Üniversite öğrencileri, tasarıma dair deneyimlerini, yaratıcılığın önündeki engelleri ve sektörden beklentilerini masaya yatırıyor.

ATÖLYE, öğrencilere kendi tasarımlarını workshop boyunca sergileme imkanı sunuyor. Katılım için, CV ve portfolyolarınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Profesyoneller ve Akademisyenler

30 Kasım Cumartesi/ 12.00- 14.00

Profesyoneller ve akademisyenler, kolektif bir tartışma ortamında tasarımı tüm açılarıyla ele alıyor.

ATÖLYE, katılımcılara kendi tasarımlarını workshop boyunca sergileme imkanı sunuyor. Katılım için [email protected] adresine başvurabilirsiniz.

Kolektif Sonuçlar

1 Aralık Pazar/ 13.00- 14.30

Üniversite öğrencileri, profesyoneller ve akademisyenler; ortak bir paydada buluşmak için bir araya geliyor. Tasarım sürecini daha verimli kılacak tüm doğru soru ve cevaplar, basın mensuplarıyla paylaşılıyor.