Odalarınızı El Yapımı Avizeler ile Canlandırın

el-yapımı-avize

Dekoratif el yapımı avizeler ile evinize şık tasarımlar oluşturmak ister miydiniz?

Evinizin tasarımına farklı bir boyut katarak şık olmasını sağlamayı amaçlıyorsanız ve az da olsa el beceriniz varsa, basit bir şekilde değişik ürünler tasarlayabilirsiniz.Buna örnek olarak el yapımı avizeleri gösterebiliriz. Neredeyse sıfır maliyet ile hatta evinizde işe yaramayacağını düşüneceğiniz eşyalar ile değişik tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Plastik şişeler, kek kalıpları, iplik, kağıt, cam kavanozlar, konserve kutuları ve boncuklar derken hemen hemen her eşya ile bir ürün oluşturabilirsiniz. Aslında biraz düşünsek her gün boş yere çöpe attığımız ürünler ile evimizi canlandırabiliriz.

Artık herkeste bulunan ve tamamen sıradan bir hal almış eşyalardan kurtularak yeni ve kimsede olmayan tasarımları düşünüyorsanız, biraz araştırma sonrası el emeğiniz ile yapacağınız tasarımlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bir evin en dikkat çekici eşyalarından olan avizeleri tamamıyla evinizin tasarımına ve kendi zevkinize uygun olarak yapabilirsiniz. Gereken malzeme sadece yaratıcılığınız! Size fikir olması açısından birkaç el yapımı avize modellerini derledik… el-yapımı-avize-2 el-yapımı-avize-3 el-yapımı-avize-4 el-yapımı-avize-5 el-yapımı-avize-6 el-yapımı-avize-7 el-yapımı-avize-8 el-yapımı-avize-9 el-yapımı-avize-10 el-yapımı-avize-11 el-yapımı-avize-12 el-yapımı-avize-13 el-yapımı-avize-14 el-yapımı-avize-15