Tüm Zamanlara Kendini Kanıtlamış Araba Tasarımları

Klasik otomotiv tasarım güzelliğinin yanı sıra teknolojik gelişmeler ile artık güzellik göreceli. Modern güvenlik, yakıt ekonomisi standarlarına doğrudan müdahele arabaları çekici kılan özelliklerden. İkonik bir otomobil tasarlamak artık çok güç.

Porsche 911 Carrera (991)

porsche-911-carrera

Geçmişin en iyi tasarımı: Porsche yaklaşıkPorsche-911-Detail-Gear-Patrol- 50 yıldır bu sahnede. Porsche 911 Carrera heralde gezegende en kolay tanınabilen spor arabadır. Yarım yüzyıldır bu hiç değişmedi. Almanya sokaklarında arabaların yakışıklısı adıyla bilinir.

 

 

 

 

Audi A7

audi-rs7-r-

En iyi 4 kapılı coupe tasarımı: Audi-RS7-Detail-Gear-Patrol-Mercedes; 2004 yılında CLS ile Audi’ yi tokatlamış olsa da A7 vazgeçilmezler arasında. Gösterişi, asaleti ve net keskin geçişleriyle akıllarda kaldı. A7′ nin sürücü koltuğuna oturduğunuzda başınız dönebilir.

 

 

 

 

Tesla Model S

tesla-model-s

En iyi elektrikli araç tasarımı:Tesla-Model-S-Detail-Gear-Patrol Hızı, akü teknolojisi ve uzay çağından alınmışçasına tasarlanmış iç dizaynı sayesinde Tesla Model S ile uzaya roketliyoruz. Akıcı şekli abartlılı ve gayet gösterişli.

 

 

 

 

 

 

Lamborghini Huracán LP 610-4huracan

En iyi supercar tasarımı:Lamborghini-Huracan-Detail-Gear-Patrol- Bu şey hakkında söylenecek çokta şey yok aslında. Agresif eğimleri ve erkeksi tasarımıyla bir görenin bir daha görmek isteyeceği, hafızamıza kazınacak bir araba tasarımı.

 

 

Aston Martin Vanquishaston-martin-vanquish

En iyi Gran Tourer(GT) tasarım: Aston-Martin-Vantage-Detail-Gear-Patrol-Aşırı adeleli bir ata bakıyormuş hissi vermiyormu sizcede? Hayranlık uyandıran bu otomobil en iyi uzun yol performans araba tasarımı. Zayıf kurbanları üzerine atlamayı bekleyen bir panter adeta.

 

 

 

 

 

Ford Fusion

ford-fusion

En iyi sedan aile aracı tasarımı: Ford-Fusion-Detail-Gear-Patrol-Kalın gövdesi ve eşsiz bir zerafete sahip ön kaputu aileleri çeken özelliği olsa gerek.

 

 

 

 

 

 

 

Mercedes Benz S Class Coupe

mercedes-benz-s-class

En iyi Avrupa lüks araç tasarımı: Mercedes-S-Class-Coupe-Detail-Gear-Patrol-Bu Alman arabası düpedüz olmasına rağmen seksi olarak tanımlanıyor. Tek bir çubuk ızgara üzerinde LED farlar. Diğer modern lüks iki kapılı araçlar arasında en uzunu.

 

 

 

 

 

Cadillac CTS

cadillac-ctsEn iyi spor-lüks sedan tasarımıCadillac-CTS-Detail-Gear-Patrol-
Bu araç gerçek estetiği ve performans rekabetini sunuyor.

 

 

 

 

 

Mazda6

madza6

En iyi Japon otomobil tasarımı: Mazda-6-Detail-Gear-Patrol-Muhteşem sürüş dinamiklerinin ötesinde, agresif duruşu insanın canını yakıyor.

 

 

 

 

 

 

2015 Volkswagen Golf

vw-golf-r

 

En iyi hatchback araç tasarımı: VW-Golf-Detail-Gear-Patrol-VW Golf her zaman insanların favori küçük arabası olmuştur.

 

 

 

 

 

 

Jaguar F-Type Coupe

jaguar-f-type-r

En iyi spor araba tasarımı: Jaguar-F-Type-Detail-Gear-Patrol-1Jaguar yarım yüzyıl sonra, efsanevi E-Type tasarımını takip etmiş, ama Cabrio ile değil Coupe modeliyle gönülleri fethetti.

 

 

 

 

Gearpatrol