Beyaz Renkler ile Evinize Minimalist Yaklaşımlar

beyaz-renkler

Beyaz rengin etkisini tartışmaya gerek yok sanırım. Akıllı ve düzenli şekilde uygulama sonrası evinizi etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Beyaz renkler en çok minimalist yaklaşımlara uyumludur. Beyazın sağladığı örtücülüğü ile birlikte farklı renkteki eşyaların daha belirgin görünmesini sağlayabilirsiniz.
İddialı bir ev yaratmak istiyorsanız, beyaz rengini tercih etmelisiniz. Tek başına kullanıldığına evi soğuk ve cansız gösterecek olsa da detaylarda kullanacağınız ufak bir renk bile evi hareketlendirecektir.
Beyaz rengin etkisini düşürmemek için açık giri, kirli beyaz, krem vb. beyaza yakın olan renk tonlarını seçebilirsiniz. Ayrıntılı olmasını istediğiniz aksesuarları ise parlak renkler ve siyahı tercih etmelisiniz.

beyaz-renkler-2 beyaz-renkler-3 beyaz-renkler-4

Beyaz, minimalist etkiyi fazlalaştırdığı gibi dekorasyondaki değişiklikler için de alt yapı sağlar. Beyaz boyadığınız duvarlar, beyaz renkteki mobilyaların detayları ve aksesuarların renk tonları değiştikçe farklı bir tasarım etkisi yaratır.
Yine aynı şekilde minimalist beyaz dekorasyon oluşturucağınız zaman aksesuarlarınızı da beyaz renk seçebilirsiniz. Aksesuarların beyaz seçimi genellikle yazlık diye tabir ettiğimiz evlerde kullanılır. Beyaz rengiyle beraber kullanacağınız krem ve açık mavi tonlarıyla birlikte, denizi anımsatan aksesuarları kullandığınız zaman misafirinizde unutulmayacak bir etki yaratabilirsiniz.
Ciddi ev ortamı sevenler bayanlar siyah rengini mobilya ve detaylarda daha az kullanmalıdır.

beyaz-renkler-5

beyaz-renkler-6 beyaz-renkler-7 beyaz-renkler-8 beyaz-renkler-9 beyaz-renkler-10 beyaz-renkler-11 beyaz-renkler-12 beyaz-renkler-13 beyaz-renkler-14 beyaz-renkler-15 beyaz-renkler-16 beyaz-renkler-17 beyaz-renkler-18 beyaz-renkler-19