Kategoriler
Endüstriyel Tasarım

Hava Temizleyici Bisiklet

Hava Temizleyici Bisiklet hava filtreleyerek ve oksijen üreterek kentte hava kirliliği sorununu giderir. Tasarım çevreden toz ve pislikleri eleyen bir hava filtresi oluşturur. Ayrıca, oksijen üreten gömülü bir su tankı kullanan bir fotosentez sistemi içerir. Diğer özellikleri elektrik motoru ve bir pili içerir. Bisiklet sürülürken, hava bisikletçi yönünde serbest bırakılmadan önce temizlendiği yer olan bisikletin […]

Kategoriler
Endüstriyel Tasarım İç Mimari

Arabaların İç Mimarisi

Günümüzde en çok kullandığımız araçlardan biride arabalar.Genelde dış görünüşüyle ön planda olan arabaların aslında iç görüntüsünün daha önemli olduğunu fark etmekte geç kalabiliyoruz. Araba iç mimarisinin en önemli etkenleri rahatlığı ve bize hissettirdiği kalite duygusu.Bugün sizlere arabaların iç mimarilerini sunuyoruz umarım tasarımlarınız da ilham alırsınız.

Kategoriler
Endüstriyel Tasarım Mobilya Tasarımı

SC800 Sandalye – Vincent Cadena Tasarımı

Vincent Cadena Tasarımı SC800 Sandalye,Krom ayaklara,Lak ahşaptan oluşmakta. Omega Ambleminden esinlenilerek tasarlanan sandalye bir çok kesim tarafından beğeniliyor.Ofis sandalyesi ve eviniz için kullanabileceğiniz güzel bir tasarıma sahip.